5 Eylül 2009 Cumartesi

Ziyaretçi Defteri

Değerli dostlar,
Ziyaretçi defterimize yazar mısınız?

7 yorum:

Adsız dedi ki...

iyi akşamlar abiciğim sen de olmasan bizi kim tanır iyiki varsın kendine iyi bak selamlar tanju

Adsız dedi ki...

Ellerinize sağlık çok uzun zaman oldu üçler kayası köyünü görmeyeli çokta özlemiştim çok teşekkür ederim,,,
Saygılar

ŞENİZ ŞAHİN

Adsız dedi ki...

DENİZLİDEN SEVGİ VESELAMLARIM SUNAR BU GÜZEL SİTEYİ OLUŞTURAN VE EMEĞİ GEÇEN TÜM ÜÇLERKAYASI KÖYLÜLERİNE YANİ BENİM KÖYLÜLERİME SEVGİLER SELAMLAR
SAMİ ATA

Adsız dedi ki...

köyümüzün güzel insanlarına slmlarrrr... biz köyümüzün gençlerinden MUSA ve UĞUR. site yapımında emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkürlerimizi iletir saygılarımızı sunarız... 3-5-7-10 ilyenspor sampiyon:)))

Adsız dedi ki...

slm ben kütahyadan ahmet çelik namı-diğer kıvırcık ahmet... köyümüz çok güzelimsi site yapmış yapanlardan allah razı olsun... köydeki en yakın arkadaşlarım zılocan ve dılo ya slmlar onlarla ters çekmesini özledim vala... köyümüzün çeşme ahırlarında yunmayı bile özledim valla. burdan herkese slmlar ayrıca amcam gurbanov a da slm.gözümde tütüyonuz zuhzhahahaha :):):D

Adsız dedi ki...

Ben köyümüzün genclerinden namı deger cüneyt ilk öncelikle sitede emegi gecen emrullah çelik i kutlarım ve devamını beklerim.Köylülerimize sevgiler saygilar sunarım iyiki varsınız.Köyümüzün cünyırlarına slmlar..:)

Adsız dedi ki...

selamaleykum öncelikle emrullah abi senin bu cabanı bu başarını tebrik ediyorum bircok insan var köyde bu siteyi kurabilecek ama hiç biri bunun için uğraşmadı ben dahil sabır gerektiren aynı zamanda da ilgi gerektiren bir olay bu seni birkez daha tebrikederim bu uğraşınla bir cok kişiye ulaşıyorsun köyümüzü tanıtıyorsun görülecek gezilecek güzellikleri gösteriyorsun ben Sadık Çelik şahsım adına saygılarımı sunar slm ederim köyümün tüm gençlerine burdan selemlar .

Wep tasarım Emrullah Çelikemrullah1965@hotmail.com  ©